13 dzień - Wyprawy rowerowe

Wyprawy rowerowe
Title
Przejdź do treści
Wyprawy z dziećmi > Bug 2011

Wyprawa rowerowa Bug 2011 - 06-19 sierpnia 2011 - 475 km


Dzień 13. - Łosice - Drohiczyn - 40 km.

Pogoda cały dzień bardzo ładna. W tym dniu w pewnym momencie pokonujemy rekord prędkości na tej wyprawie: Gosia 50km/h, Jurek 54 km/h. Oczywiście z górki. Dla odmiany za to między miejscowościami Mogilnica - Szczeglacin droga bardzo piaszczysta i prawie nie da się jechać. Na moście nad Bugiem przed Drohiczynem robimy zdjęcie.
Ostatnie kilometry wiatr wieje prosto w twarz. Ale pędzimy - prosto do restauracji na zaguby. Mniam....
Podsumowanie:

Podczas 12 dni na rowerach pokonaliśmy 475 km. Jako jedyna w tym roku wyprawa rowerowa zakończyła się pełnym sukcesem. Pogoda dopisała całkowicie: nie zasypało nas śniegiem jak w maju, ani nie zalało nas deszczem jak na wyprawie w czerwcu.
Ponadto tą wyprawę można w zasadzie nazwać wyjazdem szlakiem cerkwi i kościołów oraz lodów, placów zabaw i arbuzka - jak mówi Karolcia. To właśnie te rzeczy zajmowały nam niemal całe dni - pomijając oczywiście samą jazdę rowerem. Takiej ilości lodów i arbuzów, jakie zjedliśmy podczas wyjazdu nie spożywamy w ciągu całego roku.
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, zatem czas wrócić do rzeczywistości i powoli planować wyjazd na następny rok.

Wróć do spisu treści