7-9 dzień - Wyprawy rowerowe

Wyprawy rowerowe
Title
Przejdź do treści
Wyprawy z dziećmi > Roztocze 2020


Roztocze - sierpień 2020

Dzień 7: Krowica Hołodowska – Wólka Horyniecka - 36 km
 
Bywają dni, że się nie zauważa tego co jest dookoła. Upał nas zmęczył i właśnie to był dzień, w którym nam zależało tylko dojechać i się schłodzić. Na szczęście mieliśmy piękny domek do dyspozycji, w którym była także lodówka...  Mimo wszystko wybraliśmy się na wycieczkę do Horyńca Zdroju, aby tam zjeść obiad, zrobić zakupy i zobaczyć co to za miejsce. W Radrużu obejrzeliśmy kolejną drewnianą cerkiew.

 
 
Dzień 8: Wólka Horyniecka – Horyniec Zdrój – PKP – Susiec - Huta Różaniecka - 23 km
 
To był ten dzień, w którym trzeba było nieco od tego upału uciec lub odpuścić. Cały tydzień upałów zaczął nas osłabiać i demotywać. Wspomogliśmy się pociągiem gdzie po wyjściu na gorący dworzec w Suścu, skierowaliśmy się do Szumów nad Tanwią. Jak dobrze, że rzeka była zimna. Spędziliśmy w niej dużo czasu, spacerując w wodzie,  a nie obok. W Rudzie Różanieckiej zjedliśmy obiad, a następnie pędem przy deszczu i burzy pojechaliśmy do schroniska w Hucie Różanieckiej.

 
 
Dzień 9: Huta Różaniecka – Krasnobród - 32 km
 
W upale liczyliśmy tylko na lody i szybki dojazd nad Zalew w Krasnobrodzie. Po dotarciu do celu, rozbiciu obozu, korzystaliśmy z atrakcji dla dzieci jak np. parku linowego.
Wróć do spisu treści